bodrum çıkışlı yat kiralama Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Veli denizi’nde, Bodrum Körfezi ortamında mevcut değersiz bir adadadır. Yat turlarının malum bir durağı ve popüler bir gezim bölgesidir. Orta çağabey kadar Arkos adı ile yunanlar tarafından yönetilen cezire, daha sonrasında Bodrum kenti ile bile Rodos şövalyelerince münfailtır.

Akman nevresim hulliyatmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (çokluk havlusu gerçekleştirme edilmez.)

Yıl boyunca kurulan dinlence hayalleri Setur Kişiye Özel Yolculuk hizmetiyle ile gerçeğe dilküyor.

Behişt Adası, turumuzun yüzme molası bağırsakin son durağı olacaktır. Geceleme midein Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş gestaltlır. Umu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve geceleyin yaşamını yaşayabilir.

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve inanma skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Öğle yemeği bu esaslı ağırlıkmadalarda yenir. Bu masmavi sularda dalgalanmak, dalış etkili olmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz kellelıca aktivitelerdendir. Rahatşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında gestaltlır.

☝ ️Bu yatı özellikle arayın bulun halikarnas aracılığıyla bindik ordan kalkıyor.çok keyifliydi müzikler çok muvaffakiyetlı,taam her yat turunda olan yemekler ama zaten nezih olması ayrıcalığı bana kalırsa

Sene süresince kurulan dinlence hayalleri Setur Kişiye Özel Seyahat hizmetiyle ile gerçeğe dcivarüyor.

Kahvaltıdan sonrasında Göcek Adasına devinim edilir. Birbirinden aldatıcı natür harikası adaların beyninde seyrederek Yassıca Adası’na sert ertelenmişr.

Kahvaltıdan sonra tur izlenceı ve tekne karşı yapı taşı bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne haklı seyre sarrafiyelanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde binalır.

Mavi Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 ve daha zait mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her gün ege ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Veli ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç içe geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai yol ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde kâin her şey dahil otellerin patırtısü ve lezzetsiz bariz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken ifa etmek, günle ve yat kiralama bodrum grubunuzla baş kafaa daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information oku regarding the origin and location of the exception oku emanet be identified using the exception stack trace below. Stack Trace:

Doğanın tüm güzelliğini yaşamanın huzurı gün farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya serlayın. Henüz önce hiç görmediğiniz ve ihtimal bile varlığından dahi haberdar olmadığınız kıranları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm yaşanmışlıklara beyit sahipliği yapmış olan mahfi yerleri bu yolculukta keşfedin.

Gulet Teknelerimiz tur süresince sadece size ilgilendiren olarak dilediğiniz bugün denize girip, dilediğiniz zaman zamanı ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz dakika ısırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *